Mysia Home

Mysia Home

Firmamız Tunca Teknik Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1988 yılında Tunca Teknik Malzeme Ltd. Şti. adı ile kurulmuş ve 1995 yılından itibaren anonim şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

2000 Yılı Mayıs ayında güç transmisyon mamulleri konusunda dünya lideri olan Habasit Firmasının Türkiye Mümessilliğini almış bulunmaktayız. Bu çerçevede her türlü düz kayış, tanjansiyel kayışlar, iğ şeritleri, konveyor bantlar, baskı blanketleri vb. mamüllerin satış ve sonrası servisi yürütülmektedir. Ayrıca çeşitli V kayışları, zaman kayışları ve silindir kaplama bantlarının dünyadaki önder firmalarından direkt olarak ithalatı yapılarak Türkiye genelinde pazara sunulmaktadır.

Satış faaliyetleri ile satış sonrası hizmette müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bugün Bursa ve Türkiye piyasasında tanınan ve aranan firmalardan birisi olmayı başarmış durumdayız.

Bir diğer faaliyet konumuz ise hazır giyim sektöründe kullanılan bilgisayarlı kalıp ve pastal hazırlama sistemleri ile otomatik kumaş kesim ve serim sistemlerinin teknik servis desteği, yedek parça teminidir. Ayrıca bu sistemlerde çizim kağıtları, kendi üretimimiz olan düz ve delikli pastal altı kağıtları, kesim ve serim sistemi, bıçak, bileme taşları ile plotter mürekkep kalemleri ve tüm sarf malzemelerinin satışını yapmaktayız.

Kurulduğu tarihten itibaren sürekli gelişme ve büyüme trendinde bulunan firmamızda 60 kişilik kadromuz görev yapmaktadır.

Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde 3000m2 kapalı alana sahip fabrikamız bulunmaktadır. İstanbul ve İzmir'de ise bürolarımız vardır. Bursa'dali fabrikamızda her tip düz kayış ve konveyor bantların kesim ve yapıştırma işlemlerini gerçekleştirebilecek makine parkımız ve ekipmanlarımız mevcuttur. Ayrıca konfeksiyon sektörüne yönelik kağıt ve naylon üretimi ile otomatik cnc makinalarımızda yaptığımız kumaş kesim ürünleri de Bursa'daki fabrikamızda bulunmaktadır.

2000 Yılı Haziran ayında Danimarka menşeili Symatex Firmasının Türkiye mümessili olmuş bulunmaktayız. Söz konusu firmanın konfekyion sektöründe kesimhane ve dikiş bölümleri için dizayn ediilmiş otomatik atık toplama sistemleri ve iç - dış çevirme makinelerinin Türkiye genelinde satış ve teknik servis desteğini vermekteyiz.

2001 Yılında konfeksiyon sektöründe Türkiye Piyasasının önder firmalarından Astaş A.Ş. ile yaptığımız sözleşme ile Bursa - Eskişehir ve Balıkesir Bölgesinde Assyst Bullmer kalıp ve pastal sistemleri, otomatik kumaş serim ve kesim sistemleri vb. mamullerinin satış ve teknik servis faaliyetlerini yürütmeye başlamış bulunmaktayız.

2007 yılında kendi bünyemizde kurmuş olduğumuz son teknoloji cnc makinalar ile donatılmış kesimhanemizde otomotiv ve konfeksiyon sektörüne yönelik fason çalışmalarımız devam etmektedir.

2014 yılında Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğumuz 7.000m2 kapalı alana sahip fabrikamızda konfeksiyon sektörüne hitap eden yapışkanlı ve yapışkansız plotter kağıtları ile birlikte her türlü sektörde kullanılan yüksek ve alçak yoğunluk ambalaj naylonu imalatımız devam etmektedir.

2017 senesinde MYSIAHOME markası ile patenti ile birlikte Türkiye'de ilk kez dikey akıllı perde imalatına başlayarak kendi yapmış olduğumuz makinalarda seri üretim ve kaliteli ürün ile siz müşterilerimize hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Galeri

İletişim Bilgileri
  • Telefon : 0224 2421729
  • Mail :info@mysiahome.com
  • Adres :Minareliçavuş Mah. Mine Sok. No:1/A 1/B Nilüfer BURSA